SON DAKİKA

Sivas Tarım Gazetesi – Yerel Tarım Gazetesi

Sivas’ta Ki Örnek Tarım Markete Ziyaret

Bu biyografi 28 Temmuz 2021 - 13:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ, Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban’ı ziyaret etti.

İç Anadolu Bölgesi tarımsal üretimi ve çiftçilerin sorunlarına dair istişarede bulunan Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, 2021 yılında üretimde ciddi sıkıntılar yaşandığını söyledi.

Kangal Ziraat Odası’nın Türkiye’de örnek olan Tarım Marketini gezen Başkan Koçak, “Çiftçilerimizin her ihtiyacını tek çatı altında karşılayacağı önemli bir hizmet olmuş. Yenilikçi Başkanımız Basri Çoban’a teşekkür ediyoruz. Başarıları daim olsun” dedi.

Nazik ziyaretlerinden ötürü Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ’a teşekkür eden Başkan Basri Çoban, “Kıymetli başkanlarımıza ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Kangal Ziraat Odası olarak her zaman çiftçilerimizin yanındayız. Gerek ürün temini gerekse sorun ve sıkıntılarında elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İlçemizde yaşanan sorunları gerek TZOB gerekse bakanlıklarımıza ve müdürlüklerimize ilettik. Türkiye Ziraat Odalarının bir ferdi olarak ülkemizde çiftçilerimizin hak ettiği desteği alması için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA