SON DAKİKA

Sivas Tarım Gazetesi – Yerel Tarım Gazetesi

İsmet Yılmaz, Çiftçilerin Sorunlarını Dinlendi

Bu biyografi 17 Temmuz 2021 - 14:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ve beraberindeki heyet ile Yıldızeli ilçesine gitti. Yıldızeli Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili İsmet Yılmaz, Oda Başkanı Ali Balbay’dan bilgi aldı.
Ziyarette çiftçilerin yaşadığı sorunları anlatan Balbay, “2021 yılında yaşanan don ve kuraklık olayları ilçemiz üreticilerini olumsuz yönde etkiledi. Ürünlerimizde ciddi rekolte kayıplarımız oldu. Bunun ile birlikte açıklanan destek paketlerinin genişletilmesi çiftçilerimiz için olmazsa olmazımızdır. Bu konudaki desteklerinizi bekliyor, ziyaretlerinizden ötürü size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum” dedi.
Sivas’ta herkesim ile sık sık bir araya gelerek istişare yaptıklarını ifade eden İsmet Yılmaz, ”Çiftçilerimizin yaşadığı sorunları yakinen takip ediyoruz. Gerek il gerekse bakanlık bazında her türlü çalışmayı yapıyoruz. Çiftçimiz bizim ülkemizin bel kemiğidir” şeklinde konuştu.
Bazı çiftçiler ise ilçe girişinde yapılan trafik uygulamalarına tepki göstererek, ilçeye gelmek istemediklerini söyledi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA