SON DAKİKA

Sivas Tarım Gazetesi – Yerel Tarım Gazetesi

Çiftçilerin Sorunlarına Duyarsız Ama…

Bu biyografi 08 Temmuz 2021 - 16:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Görev yaptığı süre içerisinde çiftçilere yönelik hiçbir örnek projesi olmayan Sivas Ziraat Odası Başkanı bir anaokulunun bahçesine yapılan basit bir uygulamayla gündeme gelmeye çalışması tepki topladı.
10 metrekare alana yapılan sözde organik tarım çalışması alanı önünde boy gösteren Sivas Ziraat Odası Başkanı, bir de toplumsal mesaj vererek “İnşallah bu diğer sivil toplum örgütlerimize de örnek olur” dedi.
Çiftçilerin yaşadığı sorunları çözmek yerine protokolle bağ bahçe gezen Sivas Ziraat Odası Başkanı, ürünlerinde kuraklık ve don hadiseleriyle ciddi hasar meydana gelen çiftçileri ziyaret etmediği gibi konuyla ilgili açıklama dahi yapmadı.
Üyelerine yönelik herhangi bir seminer, eğitim programı yada işlerini kolaylaştıracak hizmetler yapamayan Sivas Ziraat Odası Başkanı, seçim döneminde de protokol ile çiftçilerden oy istemeye gitmesi bekleniyor.
Tanıdık bildik 3-5 köy ziyareti dışında Sivas merkezde bulunan mahalle delegelerinden oy alarak başkan seçilen Sivas Ziraat Odası Başkanından çiftçilere yönelik de uygulama yapması bekleniyor.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA